Zgłoś Twoje dziecko do konkursu "Ruszaj z przedszkolakiem łamigłówek szlakiem"

WITAMY PO WAKACJACH!

Witamy po wakacjach!

Serdecznie witamy wszystkie Przedszkolaki i Rodziców po wakacyjnej przerwie.

Przed nami kolejny rok wspólnej zabawy, nauki i pracy.

W szczególności witamy dzieci, które po raz pierwszy przybyły do naszego Przedszkola.

Życzymy im szybkiej adaptacji oraz nawiązania wspaniałych znajomości.

Wszystkim Przedszkolakom życzymy dużo radości, słońca oraz wielu sukcesów.

Nowy rok szkolny 2020/2021 rozpoczynamy od dnia 1 września z zachowaniem wytycznych GIS, MZ i MEN.

Prosimy także o zapoznanie się z przedstawioną poniżej Procedurą przyprowadzania i odbierania dzieci:

Procedura przyprowadzania i odbierania dzieci z Przedszkola Nr 15 obowiązująca od 01.09.2020r. do odwołania.

W związku z trwającą epidemią i wytycznymi GIS, informujemy Rodziców, że do szatni przedszkolnej będą mogli wejść tylko rodzice 2,5 i 3-latków.

W każdej szatni może przebywać jednorazowo 2 Rodziców/opiekunów z dziećmi.

Pozostali Rodzice dzwonią do swojej grupy, dzwonkiem przy wejściu i powierzają dziecko osobie dyżurującej (znanej dziecku).

Rodzice/opiekunowie prawni/osoby przyprowadzające i odbierające dzieci mają obowiązek zakrywania ust oraz nosa, dezynfekcję rąk. Prosimy także o zachowanie dystansu społecznego przed wejściem do przedszkola.

Wszyscy Rodzice zobowiązani są przynieść pierwszego dnia pobytu dziecka w przedszkolu wypełnione i podpisane Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych (załącznik 1). Po każdej dłuższej nieobecności dziecka w przedszkolu (kilka dni) należy przynieść kolejny raz uzupełnione oświadczenie.

Wszystkie dzieci prosimy przyprowadzić do godziny 8.00. Do przedszkola przyprowadzane są dzieci zdrowe - bez objawów chorobowych.
Komunikat 2020-08-30, 19:03 | autor: Lidia Łuczak