Nasze Przedszkole

51270153-368295993724032-422740368086269952-o-big

PRZEDSZKOLE Nr 15 w TARNOBRZEGU jest przedszkolem  publicznym, ogólnodostępnym, usytuowanym przy ul. Świętej Barbary 9.
Zostało założone w 1983r. Od 1 września 2017 r. funkcję dyrektora placówki pełni mgr Elżbieta Majcher, posiadająca stopień zawodowy nauczyciela dyplomowanego.

PRZEDSZKOLE Nr 15 posiada 5 sal dydaktycznych oraz salę do wypoczynku dla najmłodszych dzieci. Wokół budynku jest ogród ozdobiony trawnikami i krzewami, z miejscami zacienionymi drzewami. Przedszkole jest korzystnie usytuowane – na obrzeżach miasta, z małym ruchem ulicznym, w sąsiedztwie ogrodów działkowych. Ogrody działkowe to główne miejsce spacerów i obserwacji przyrodniczych.

PRZEDSZKOLE Nr 15 czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6:00 do 17:00. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, to w danym roku szkolnym wydłużamy czas pracy przedszkola. Dzieci mogą uczęszczać do  PRZEDSZKOLA 15 przez cały rok szkolny z wyjątkiem jednego miesiąca wakacyjnego (naprzemiennie lipca lub sierpnia), kiedy to  mają zapewnioną opiekę w Przedszkolu Nr 4.

Nasze PRZEDSZKOLE Nr 15 jest przyjazne dla dzieci i rodziców – potrafimy być elastyczni i dostosowywać się do ich potrzeb. Przedszkole dopuszcza indywidualne rozwiązania dla dzieci z alergią pokarmową. Praca dydaktyczna zapewnia przedszkolakom harmonijny i optymalny rozwój. To „podążanie za dzieckiem” i  oferowanie mu różnych form aktywności, pozwala w każdym małym człowieku odnaleźć to, co jest jego mocną stroną i pomóc przezwyciężyć trudności. Chcemy by oferta edukacyjna przedszkola, zaangażowanie i kompetencje pracowników, przyjęty system wartości, przyczyniły się do wszechstronnego rozwoju dziecka i pozwoliły mu radośnie przeżyć dzieciństwo.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY DZIECI DO PRZEDSZKOLA Nr 15 TARNOBRZEGU :-)